Za značkou BIONICON stojí bajkeři tělem i duší. Vždycky chceme dostat z našich kol maximum, abychom mohli zažít čirou radost z jízdy. 

BIONICON rEVO 1

S modelem BIONICON rEVO 1 Vám představujeme dalšího šampióna z naší produktové řady EVO. Špičkové komponenty ve spojení s unikátním systémem BIONICON ClimbAir® se starají o ultimativní jízdní parametry na všech površích a sebevětších stoupáních či sjezdech.

95.500,- KČ
doporučená prodejní cena vč. DPH.

rEVO 1

Rám rEVO 27,5“
Vidlice X-Fusion Metric R
Tlumič X-Fusion Stage RLX
Představec Ergotec Piranha 650B
Řidítka Ergotec Low Riser Bar 780 mm
Gripy Ergon GE10
Brzdy Magura MT5
Brzdové kotouče Storm HC 203 / 180
Přehazovačka SRAM GX (1x11)
Kazeta SRAM XG (10-42)
Řetěz SRAM PC-X1
Kliky SRAM GX
Převodník 30 Z
Středové složení SRAM GXP
Řadící páčky SRAM GX
Ráfky DT Swiss 350 / M 502
Sedlo Ergon SME30
Sedlovka Kindshock LEV Integra

Bei Fahraufnahmen handelt es sich nicht um Serienmodelle.

PROTI KOPCI!

geniÁLNÍ SYSTÉM BIONICON CLIMBAIR®

VYZKOUŠEJ SI TO. Pomocí jediného tlačítka změníš plynule kompletní geometrii kola o 5°.

POSUŇ
POSUŇ

Jedinečný a patentovaný systém BIONICON ClimbAir® umožňuje za jízdy plynulou změnu geometrie podvozku. Pomocí snížení přední vidlice a současného zvednutí zadní stavby díky adaptéru na zadním tlumiči lze kompenzovat až 5° stoupání. Díky tomu vydržíš při jízdě do strmých stoupání déle v sedle a zažiješ přitom nepoznaný komfort.

Více o technice

 

 

ocenění

Nabídka našich produktů se v poslední době značně rozšířila a změnila, ale základní krédo – stavět mountainbike s proměnnou geometrií a pérováním – tomu jsme zůstali věrní. Mnozí výrobci a subdodavatelé z cyklobranže již používají naši techniku a patenty ošetřenou licencí. Ale patentovaný systém změny geometrie „on-the-fly“ naleznete pouze na horských  kolech značky BIONICON. S radostí a uznáním přebíráme ocenění  a ceny za design, jsou nám další motivací pro naši další cestu plnou nových neotřelých konstrukčních řešení.

Design & Innovation Award 2015

 

BIONICON je zpět! Nejen opticky, ale také funkčně lepší než kdy předtím představují Bavoři svého nejnovějšího koně – model Edison EVO.

Přitom sázejí stále na svůj osvědčený systém BIONICON umožňující plynulou změnu geometrie podvozku, nyní ale poprvé v kombinaci s jednokorunkovou přední vidlicí. Pouhým stiskem tlačítka, za jízdy, se nejen sníží přední vidlice, ale současně se nadzvedne i zadní stavba díky adaptéru na zadním tlumiči. I ty největší stoupání tak přijdou o svoji hrozbu. Při sjezdu se pak moderní plochá geometrie a velmi citlivý podvozek postarají o perfektní kontrolu nad bikem a o masivní porci zábavy! V on-line shopu si pak můžete zvolit, co hrdlo ráčí – s BIONICON systémem nebo bez něj, kola 26" nebo 27,5", jedno- nebo dvoukorunková vidlice – takřka nekonečný počet kombinací.

Mountainbike Testival, Brixen
19.09.2019 - 22.09.2019
EUROBIKE, Friedrichshafen
04.09.2019 - 07.09.2019